English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Ziyaretçi Defterimiz

Ziyaretçi Defterimiz
sende mesaj yazmak istersen resime tıkla

24 Eylül 2011 Cumartesi

Rising Sun ( Yükselen Güneş)


ArslanResmi kaynaklardan duyduğumuza göre Twilight serisinin yeni kitabı , Nessie Cullen ve Jacob Black arasında ki ilişkiyi anlatan ‘’ Rising Sun ( Yükselen Güneş)’’ adlı yeni bir kitap olacak . Diğer söylentiler ve tahminlerde dahil olmak üzere … ::

*Jacob okulu bitirecek ve Nessie özel yardımcı öğretmen olacak , çünkü o çok hızlı büyüdüğü için okula gidemez , bazı insanlar süpheci davranır ..

*edward ve bella başka bir yolla bir çocuk alacak .. bir oğlan olacak ve onu Belward Alicob Cullen diye çağıracaklar … Belward ‘ın tam bir vampir olacağı biliniyor ama hala güçleri belli değil. ... Devamı

*leah clearwater mühürlenecek ..onun mühürlenmesi ile ilgili twilightarsızlıgıyla soruyoruz , o kişi zaten önceki kitaplarda gördüğümüz bir karakterdi .

*iki kurtadam aynı kişiye mühürlenecek , biz bunların Quil ve Embry olduğunu umuyoruz , çünkü onlar her zaman birlikteler . önemli değil onlardan biri ,zaten mühürlenebilir çünkü , neden iki kez mühürlenme olmasın ki ?

*Cullen ailesinden bir vampir bu kitapta yok edilecek .. söylentilere göre vampirin sonu şaşırtıcı olacak ..-şaşırtıcı oLacak demesi dikkat çekici.çarpıcı bir öLüm bekLiyor gaLiba bizi-

*Orada bella ve ailesi sözde çok alışılmış dışı olmasına rağmen , charlie beklenmedik güçlerini gösterecek.

*önceden insan olan bir karakterin baŞka bir şeye dönüşeceğine inanıyoruz..

-var olan bir başka soruda Stephenie Meyer eğer Breakıng Down ı tekrar yazarsa Rising Sun da ne olacak , bu da bir söylenti ..yeniden yazılacaksa bella//jacob eşlesebilir..biz twilightçılgınları na göre , Nessie hala hikayede olacak ve Rising Sun ‘da Nessie ve Seth arasında ki ilişkisi hakkında olacagına inanıyoruz ..bununla birlikte biz twilightçılgınları Meyer ın yazacağı yenı kıtabın , Rising Sun , Breakıng Down’ın devamının ılk kıtabı olacagına ınanıyoruz ..diğer yandan biz twilight hayranları diğer bir çok şeye de inanıyoruz..
~TwiLight
~New Moon
~EcLipse
~Breaking Dawn
~Midnight Sun -Edward'ın ağzından 5.kitap oLarak kabuL ediLiyor-
~Rising Sun
-haberin tamamı xD-
kısacası arkadaşLar ya breaking dawn tekrar yazıLacak ama bu sefer jake-beLLs eşLeşmesiyLe -forever dawndaki değişikLik gibi- ya da rising sun devamı.
ama s.m yazacak yine de!
Alıntı
facebook

1 yorum:

teşekkür ederiz